top of page
Anchor 1
![26117a4c-6360-4c6e-9fbd-36af439e361f.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_2b205ffd134049469e83ed73b3c15c60~mv2.jpg/v1/fill/w_973,h_783,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/26117a4c-6360-4c6e-9fbd-36af439e361f.jpg)
![447488729_998594648933682_8618126965399927798_n.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_748421768e474cdfa08ff9c73b435dc5~mv2.jpg/v1/fill/w_146,h_48,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/447488729_998594648933682_8618126965399927798_n.jpg)
![445187154_996396699153477_5286191649812444314_n.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_ecaebe5e565d44029197fbed92b7fc6f~mv2.jpg/v1/fill/w_128,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/445187154_996396699153477_5286191649812444314_n.jpg)
Αδάμ Γεώργιος
Νικητής με την ομάδα του UniREVsals FTC στο First Championship 2024 στο Χιούστον των Η.Π.Α.
![437558682_968950258564788_8242665694557251705_n.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_d1b8226a1eb24489bfe45f03e0e973c1~mv2.jpg/v1/fill/w_118,h_197,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/437558682_968950258564788_8242665694557251705_n.jpg)
![εικόνα_Viber_2024-05-16_22-28-49-591.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_dfa9722cb76440c5935e18861f417ddd~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_83,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2024-05-16_22-28-49-591.jpg)
Τσαβδαρίδου Αναστασία
ΧΡΥΣΟ μετάλλιο στους Διασυλλογικούς Αγώνες, που διεξήχθησαν στην Χαλκίδα της Ένωσης Τae Kwon Do Νοτίου Ελλάδος (ΕΤΑΝΕ)
![428626965_880428047420439_8304361305060119789_n.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_98e9f2baa5a04db58519364aead82f9c~mv2.jpg/v1/fill/w_99,h_133,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/428626965_880428047420439_8304361305060119789_n.jpg)
Σιδέρης Κωνσταντίνος
Χάλκινο μετάλλιο στους Διασυλλογικούς Αγώνες, που διεξήχθησαν στην Χαλκίδα της Ένωσης Τae Kwon Do Νοτίου Ελλάδος (ΕΤΑΝΕ)
![FB_IMG_1708285262729.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_7840cbef357f454d8f12756b132fec11~mv2.jpg/v1/fill/w_99,h_133,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/FB_IMG_1708285262729.jpg)
Νικόλαος Μιχαηλάκης
Διάκριση με το Βραβείο Καλύτερου Εμπειρογνώμονα (1ο βραβείο) στην Πανελλήνια Μαθητική Προσομοίωση των Επιτροπών του ΟΗΕ «Μαθητές σε Ρόλο Διπλωμάτη». Υπήρξε Διπλωμάτης της Αιγύπτου στην Επιτροπή με θέμα «Το δικαίωμα στην εργασία».
![387530860_331600959647223_3848558002849031614_n.png](https://static.wixstatic.com/media/814e69_271a691e34b3433c89774ff4f0abfbd3~mv2.png/v1/fill/w_111,h_159,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/387530860_331600959647223_3848558002849031614_n.png)
![εικόνα_Viber_2023-12-03_20-56-05-417.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_563234611ee14d15bcdf7513557146b6~mv2.jpg/v1/fill/w_125,h_70,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-12-03_20-56-05-417.jpg)
![εικόνα_Viber_2023-11-04_21-16-35-860.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_4144400febd247c592bc0eca10d7f100~mv2.jpg/v1/fill/w_115,h_104,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2023-11-04_21-16-35-860.jpg)
![20230528 - ΚΑΘΑΡΙΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ - του ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΕΘΟΔΙΚΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙ](https://static.wixstatic.com/media/814e69_49b204a63aa8478a8766f4647f7d5c35~mv2.jpg/v1/fill/w_135,h_104,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/20230528%20-%20%CE%9A%CE%91%CE%98%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%9F%CE%A5%20-%20%CE%9A%CE%A9%CE%9D%CE%A3%CE%A4%CE%91%CE%9D%CE%A4%CE%99%CE%9D%CE%91-%CE%9C%CE%91%CE%A1%CE%9A%CE%95%CE%9B%CE%9B%CE%91%20-%20%CF%84%CE%BF%CF%85%20%CE%99%CE%94%CE%99%CE%A9%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%A5%20%CE%93%CE%A5%CE%9C%CE%9D%CE%91%CE%A3%CE%99%CE%9F%CE%A5%20%CE%9C%CE%95%CE%98%CE%9F%CE%94%CE%99%CE%9A%CE%9F%20%CE%95%CE%9A%CE%A0%CE%91%CE%99%CE%94%CE%95%CE%A5%CE%A4%CE%97%CE%A1%CE%99.jpg)
![Πρεσβευτές_Μεθοδικό.png](https://static.wixstatic.com/media/814e69_7b1bb25ce2dd4bc4b3a3d7d792188757~mv2.png/v1/fill/w_49,h_35,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/%CE%A0%CF%81%CE%B5%CF%83%CE%B2%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%AD%CF%82_%CE%9C%CE%B5%CE%B8%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%8C.png)
Τσαβδαρίδης Άγγελος
Ασημένιο μετάλλιο στους Διασυλλογικούς Αγώνες, που διεξήχθησαν στην Χαλκίδα της Ένωσης Τae Kwon Do Νοτίου Ελλάδος (ΕΤΑΝΕ)
![εικόνα_Viber_2024-02-19_18-36-55-294_edi](https://static.wixstatic.com/media/814e69_3e1c79a20f5546f1a94d530670015d5b~mv2.png/v1/fill/w_75,h_132,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1_Viber_2024-02-19_18-36-55-294_edi.png)
Αθανασίου Μελίνα
3η θέση στο 25ο Πανελλήνιο Ατομικό Πρωτάθλημα Σκακιού Νεανίδων Κ18 2023
![](https://static.wixstatic.com/media/814e69_2064331a87d648ae8131bd783ca876be~mv2.jpg/v1/fill/w_63,h_100,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/814e69_2064331a87d648ae8131bd783ca876be~mv2.jpg)
Μαρούλης Δημήτριος
3ο βραβείο στη βαθμίδα του Λυκείου με ένα εξαιρετικό ψηφιακό έργο
στο πλαίσιο του διαγωνισμού ζωγραφικής της Μονάδας Ανακουφιστικής Φροντίδας "Γαλιλαία" με θέμα: "Ας μην αφήσουμε κανέναν χωρίς την φροντίδα που χρειάζεται στην ασθένεια".
![322822677_3323875571262414_3494047510848863092_n-vert.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_74da7d6e19fe43a3b17955e16e8a2712~mv2.jpg/v1/fill/w_77,h_128,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/322822677_3323875571262414_3494047510848863092_n-vert.jpg)
-
Βραβείο Καλύτερου Εμπειρογνώμονα: Μιχαηλάκης Νικόλαος (Β΄ Λυκείου), Διπλωμάτης Αργεντινής στην Επιτροπή για την Εξάλειψη των Φυλετικών Διακρίσεων (Θέμα: «Απαγόρευση των φυλετικών διακρίσεων»).
-
Βραβείο Μελλοντικού Διπλωμάτη: Παπαϊωάννου Μαρία (Β΄ Λυκείου), Διπλωμάτης Κύπρου στην Επιτροπή για την Εξάλειψη όλων των Μορφών Διακρίσεων σε βάρος των Γυναικών (Θέμα: «Το δικαίωμα στην ίση αμοιβή για εργασία ίσης αξίας»).
-
Πρώτη Εύφημος Μνεία: Τσιόστα Πετροπούλου Μαρία Ιωάννα (Γ΄ Λυκείου), Διπλωμάτης Νορβηγίας στην Επιτροπή για την Εξάλειψη όλων των Μορφών Διακρίσεων σε βάρος των Γυναικών (Θέμα: «Το δικαίωμα των κοριτσιών και γυναικών στην εκπαίδευση»).
![Banner-2022-short-1024x450.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_059244d80c224c2b973615047dc5899a~mv2.jpg/v1/fill/w_98,h_85,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/Banner-2022-short-1024x450.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/814e69_b6742eae1a1144b8a568b47e53ca5c0c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_97,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/814e69_b6742eae1a1144b8a568b47e53ca5c0c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/814e69_b3af0ec057c842e795fded400a6ff7c0~mv2.png/v1/fill/w_60,h_45,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/814e69_b3af0ec057c842e795fded400a6ff7c0~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/814e69_4e419f7cd7104a24a3f9a5d76e949714~mv2.png/v1/fill/w_57,h_60,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/814e69_4e419f7cd7104a24a3f9a5d76e949714~mv2.png)
![φδγωδ.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_dc335172606d40f6b05e70edb377a18d~mv2.jpg/v1/fill/w_102,h_101,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/%CF%86%CE%B4%CE%B3%CF%89%CE%B4.jpg)
![286901669_1071204357163861_5817969700648329286_n.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_d8aac6feffef40a59f0adbd27d0b1ca3~mv2.jpg/v1/fill/w_105,h_73,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/286901669_1071204357163861_5817969700648329286_n.jpg)
Αθανασίου Δημήτρης
Νικητής στον αγώνα αντοχής 70 χλμ. στους Πανελλήνιους Αγώνες Ποδηλασίας Λυκείων το σχολικό έτος 2021-2022
![282136364_10158134422935378_625976632408597325_n.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_e9e7adc0df5b4a459d7b372ea77a297f~mv2.jpg/v1/fill/w_112,h_604,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_3,enc_auto/282136364_10158134422935378_625976632408597325_n.jpg)
![282375012_10158130814795378_5721129557144548824_n.jpg](https://static.wixstatic.com/media/814e69_8d366d62f7d04b3f9afac36dc294073e~mv2.jpg/v1/fill/w_120,h_85,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/282375012_10158130814795378_5721129557144548824_n.jpg)
![194988609_10157575726875378_267205465618](https://static.wixstatic.com/media/814e69_16a75523b9c242e08df91752fdc1a136~mv2.jpg/v1/fill/w_126,h_89,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/194988609_10157575726875378_267205465618.jpg)
![198393860_10157586127400378_122143983318](https://static.wixstatic.com/media/814e69_7da0c654c7564ae09689c4613f35fdab~mv2.jpg/v1/fill/w_117,h_165,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/198393860_10157586127400378_122143983318.jpg)
![198226965_10157583796050378_507711752756](https://static.wixstatic.com/media/814e69_2aac0dd7ce194015a9d34a9eb447d440~mv2.jpg/v1/fill/w_119,h_168,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/198226965_10157583796050378_507711752756.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/814e69_ae19beb754c8461b88812d63d45c623d~mv2.png/v1/fill/w_115,h_25,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/814e69_ae19beb754c8461b88812d63d45c623d~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/814e69_a6367e9dcf94463aa2e98ff7cbd9806e~mv2.jpg/v1/crop/x_0,y_46,w_189,h_307/fill/w_115,h_186,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/814e69_a6367e9dcf94463aa2e98ff7cbd9806e~mv2.jpg)
bottom of page